e-advantage login

eAdvantage je zákaznícky portál DNV - Business Assurance. Umožňuje našim klientom prístup k certifikátom, súvisiacim dokumentom a relevantných údajov kdekoľvek a kedykoľvek.

eAdvantage je bezpečná webová služba. Poskytuje ľahko ovládateľné rozhranie pre existujúcich zákazníkov DNV - Business Assurance, ktorí chcú získať konkrétne informácie vzťahujúce sa k ich obchodnému vzťahu s našou organizáciou, vrátane stavu certifikátu, plánov projektu, projektového tímu, projektovej dokumentácie a pod.

Pre prístup k eAdvantage budete potrebovať užívateľské meno a heslo. O Váš prístup môžete požiadať vyplnením kontaktného formulára v dolnej časti stránky. Prosím očakávajte, že spracovanie Vašej žiadosti a vytvorenie prístupových údajov zaberie niekoľko dní. Následne pri prvom prihlásení bude vyžiadaný Váš súhlas s podmienkami používania.

eAdvantage je funkčný na Internet Explorer (až do verzie 8) a Mozilla Firefox (až do verzie 4), ale mal by dobre fungovať aj s ostatnými internetovými prehliadačmi.

Kliknite na jeden z nasledujúcich odkazov pre prihlásenie k eAdvantage vo vašom preferovanom jazyku.

·      English

·      Chinese Simple

·      Chinese Traditional

·      French

·      German

·      Italian

·      Japanese

·      Korean

·      Portuguese (Brazilian) 

·      Spanish

eAdvantage

Log in